Reservekopieën maken van accounts en domeinen van individuele gebruikers
Om een reservekopie te maken van een gebruikeraccount met domeinen:
- Klik op de snelkoppeling Resellers of Cliënten in het navigatiepaneel.
- Klik op de juiste gebruikersnaam.
- Klik Beheer Reservekopieën.
- Klik Maak Reservekopie.
- Geef de volgende gegevens op:
- Voorvoegsel van de bestandsnaam en een omschrijving van de reservekopie. U kunt geen willekeurige bestandsnaam opgeven, maar u kunt het systeem wel instellen om een voorvoegsel aan naam van reservekopieën toe te voegen.
- De reservekopie opdelen. Om een meerdelige reservekopie te maken, selecteert u het betreffende selectievakje en geeft u de omvang van de delen op in megabytes.
- Locatie waar de reservekopie moet worden opgeslagen. Selecteer de opslag waarin u de reservekopie wilt plaatsen.
- E-mailmelding als de reservekopie is aangemaakt. Als u een melding per e-mail wilt versturen als de reservekopie is aangemaakt, geef dan het juiste e-mailadres op.
- Welke gegevens moeten worden meegenomen in de reservekopie. U kunt ervoor kiezen om alleen een reservekopie van de instellingen van het gebruikeraccount te maken, of om naast de instellingen ook alle gegevens van de gebruiker mee te nemen.
- Klik Maak Reservekopie. De reservekopie wordt aangemaakt en de voortgang wordt weergegeven op het tabblad Huidige Reservekopietaken. Voor de meest actuele informatie kunt u de knop Vernieuwen gebruiken.
Als de reservekopie is aangemaakt zal deze worden bewaard in de opslag die u hebt geselecteerd. Het bestand is vervolgens toegankelijk vanaf de FTP-server of vanuit de locatie Resellers > naam van de reseller> Beheer Reservekopieën of Cliënten> naam van de cliënt > Beheer Reservekopieën.