Reservekopieën maken en terugplaatsen

Met de huidige versie van de hulpprogramma's voor reservekopieën die in uw Plesk Panel zijn geïnstalleerd kunt u:

Reservekopie maken van uw account en al uw domeinen. De reservekopie zal alle instellingen van Plesk Panel bevatten en de gegevens die aan uw account en aan uw domeinen (websites) zijn gerelateerd.

Individuele reservekopieën maken van uw domeinen (websites). De reservekopie bevat alle data van het account van de domeinbeheerder, domein- (website-) en maildiensten, inclusief de inhoud van postvakken, de lijst met contacten in het adresboek en de antispam- en antivirusinstellingen

Het maken van reservekopieën inroosteren. U kunt zowel kopieën inroosteren voor uw account als voor uw domeinen.

Uw gegevens herstellen vanuit een reservekopie.

Als uw klanten het recht hebben gekregen om de mogelijkheden voor reservekopieën te gebruiken, dan kunnen zij rechtstreeks vanuit Plesk Panel een reservekopie van de instellingen van hun account en hun websites maken, of deze terugzetten.

In deze sectie:

Plesk Panel instellen voor gebruik van FTP-opslag

Reservekopie maken van uw account en uw domeinen.

Reservekopieën maken van individuele domeinen (websites)

Reservekopieën van uw databases maken

Het maken van reservekopieën inroosteren

Gegevens uit reservekopieën terugplaatsen

De opslag van reservekopieën beheren