Sites publiceren met Microsoft FrontPage (Windows-hosting)

Microsoft FrontPage kent twee soorten websites: schijfgebaseerd en servergebaseerd. Kort gezegd is een schijfgebaseerde site een FrontPage-website die u aanmaakt op uw lokale harde schijf om deze later te publiceren naar een webserver. Een servergebaseerde site wordt direct op de server aangemaakt en bewerkt, zonder de extra stap van het publiceren. Deze sectie geeft u alleen instructies voor het publiceren van schijfgebaseerde websites.

U kunt schijfgebaseerde websites publiceren via FTP of HTTP. Als uw server FrontPage-serveruitbreidingen ondersteunt, dan publiceert u uw site normaal gesproken naar een HTTP-locatie. Bijvoorbeeld: http://uw-domein.nl/MijnWebsite. Als uw server FTP ondersteunt, dan publiceert u normaal gesproken naar een FTP-locatie. Bijvoorbeeld: ftp://ftp.uw-domein.nl/MijnMap.

Na publicatie kunt u uw site beheren door middel van FrontPage-serveruitbreidingen.

Om toegang te krijgen tot het beheerscherm van FrontPage-serveruitbreidingen:

  1. Meld u aan bij Parallels Plesk Panel.
  2. Klik op de juiste domeinnaam.
  3. Om een site te beheren die niet met SSL wordt beveiligd, klikt u op Frontpage-webadmin. Om een site te beheren die wel met SSL wordt beveiligd, klikt u op Frontpage SSL-webadmin.
  4. Geef de gebruikersnaam en het wachtwoord van de FrontPage-beheerder op en klik OK.

Als u wilt weten hoe u FrontPage-serveruitbreidingen kunt gebruiken, zie dan de online ondersteuning (FrontPage Webbeheer > Help) of bezoek de site van Microsoft.

In deze sectie:

Publiceren met Microsoft FrontPage via HTTP

Publiceren vanuit Microsoft FrontPage via FTP