Toegang tot de server via Extern Bureaublad (Windows-hosting)

De mogelijkheid van toegang via een Extern Bureaublad (Remote Desktop Protocol, of RDP) stelt u in staat om u op afstand aan te melden bij de server van Parallels Plesk Panel, waarna u deze kunt bedienen vanuit het standaard bureaublad van Microsoft Windows.

Om toegang tot de server te krijgen via Extern Bureaublad:

  1. Ga naar Startpagina > Extern Bureaublad.
  2. Stel de schermresolutie voor de sessie in vanuit het menu Schermresolutie voor sessie op afstand.

    Opmerking: Hogere resoluties leggen een groter beslag op uw verbinding, waardoor de interactiesnelheid wordt verlaagd en u meer bandbreedte verbruikt.

  3. Kies de verbindingsmethode aan de hand van uw browser:
  4. Klik OK. Een nieuw scherm zal worden geopend waarin de communicatie over en weer met het bureaublad van de server zal plaatsvinden.
  5. Aanmelden bij het systeem. Parallels Plesk Panel maakt standaard gebruik van de gebruikersnaam van het domein die ook wordt gebruikt door FTP en Microsoft FrontPage. U kunt elke geldige combinatie van gebruikersnaam en wachtwoord opgeven.
  6. Nadat u zich bij het systeem hebt aangemeld, kunt u ermee werken als met een gewoon Windows bureaublad.

Om uw sessie van het Extern Bureaublad te beëindigen: